Utánpótlás csapataink U 14

A Csornai SE utánpótlás csapatait mutatjuk be a következő sorozatban

Pintr Kpek 085

A Csornai SE U 14 csapata - 2000 korosztály

Bamberger Krisztofer, Csigó Bence, Csizmadia Alen, Kecskeméti Zoltán, Kohut Balázs, Kovács Gergő, Kun Roland, Márton Adrián, Nagy Dénes, Novák Márton, Szabó Dániel, Szigeti Richárd, Szilágyi Ábel, Tarcsay Krisztián, Turi Levente, Varga Bálint, Varga Dávid

Vezetőedző: Varga Zoltán  06707782612   

Edző: Molnár Gábor  06307574595 

Edzések: kedd, szerda, csütörtök 16.00 órától

A csapat az Magyar Labdarúgó Szövetség U 14 második osztályú bajnokság, Észak nyugati csoportjában játszik mérkőzéseket. Ebben a bajnokságban a 2013/2014 bajnokságban 12 csapat szerepel: FC Ajka, Andráshida SC, Balatonfüredi LC, Csornai SE, Hévíz SK, Körmendi FC, Mosonmagyaróvár TE, Pápai ELC, Szombathelyi Haladás VSE, Tapolcai VSE, Üstökös FC Győr, Veszprémi FC 

  1. forduló  2013 november 16. szombat 12.00 óra  Veszprémi FC - Csornai SE

  2. forduló  Csornai SE szabadnapos

  3. forduló  Csornai SE szabadnapos

  4. forduló  2013 szeptember 07. szombat  12.00 óra  Hévíz SK - Csornai SE

  5. forduló  2013 szeptember 14. szombat 12.00 óra  Csornai SE - Balatonfüredi LC

  6. forduló  2013 szeptember 21. szombat 10.00 óra  Tapolcai VSE - Csornai SE

  7. forduló  2013 szeptember 28. szombat 12.00 óra  Csornai SE - Üstökös FC Győr

  8. forduló  2013 október 05. szombat 13.00 óra  Andráshida SC - Csornai SE

  9. forduló  2013 október 12. szombat 12.00 óra  Csornai SE - Körmendi FC

10. forduló 2013 október 19. szombat 12.00 óra  FC Ajka - Csornai SE

11. forduló 2013 október 26. szombat 12.00 óra  Csornai SE - Szombathelyi Haladás VSE

12. forduló 2013 november 02. szombat 12.00 óra  Mosonmagyaróvár TE - Csornai SE

13. forduló 2013 november 09. szombat 12.00 óra  Csornai SE - Pápai ELC




Kapcsolat velünk

CSORNAI SPORTEGYESÜLET

9300 Csorna, Toldi u. 1.
Telefon/fax: 96/261-353
csornaisportegyesulet@gmail.com
Adószám: 19882534-2-08

Facebook