Tovább robog a Csorna!

Dsc00347

Bár a Tatabánya szerezte meg a vezetést, de a nagy csornai fölénynek meglett az eredménye és Simon duplájával, Weitner szezonbeli 8. góljával sikerült fordítani és Tatabányáról is elhozni a 3 pontot. Így a Csorna továbbra is 3. a tabellán.

Bár a Csorna kezdte támadóbb szellemben a mérkőzést, a vezetést mégis a Tatabánya szerezte meg. Katona Károly bedobása után Rebők rohamozta lépteit a bal szélen, majd Sánta mellett a hosszú alsóba gurított. (1-0) De ezt követően se tört meg a csornai csapat lendülete, sőt még az első félidőben fordítaniuk is sikerült. Két hasonló gólt láthattak a kilátogatók. A 38. percben Czanik és Serfőző jobb szélen történő passzváltása után a beadásra Simon érkezett és első lövését a kapus még hárítani tudta, de a második már gólt eredményezett. (1-1) A félidő vége előtt, hasonló előkészítés után Weitner lőtte ki a bal alsót és ezzel már nyolc találatnál jár a bajnokságban.(1-2) A második játékrész közepén már kettőre duzzadt a csornai előny. Kerékgyártó tökéletesen vette észre a védők közül kirobbanó Simont, akinek olyan jó labdát adott, hogy a kapu előtt még gondolkodni is volt ideje, végül a jobb alsóba juttatta a labdát. (1-3) Ekkor úgy tűnt, hogy megtört a Tatabánya és akár fölényes győzelem is lehet, de nem így történt. A 63. percben Huszárik szabadrúgását követően Katona Attila bólintott a kapuba és ezzel beállította a 3-2-es végeredményt. Összességében a Csorna játékban felülmúlta riválisát és egy nagyobb különbségű siker is ott lógott a levegőben.

Hannich Péter: - Jó játékot nyújtottunk, de a sok gólszerzési lehetőségből csak hármat értékesítettünk, ezért lett izgalmas a mérkőzés vége. Sajnálatos látni egy nagy múltú klub jelen állapotát.

P.Nagy László: - Gratulálok a csornai csapatnak, megérdemelten nyertek. Megtettünk mindent, hogy legalább egy pontot itthon tartsunk, de ez sajnos nem sikerült.