Csornai SE - Petőházi SE 2-2 (0-2)

Vasárnap délben a lipóti műfüves pályán a Megyei I. osztályban szereplő Petőháza ellen 2-2 arányú döntetlent játszott felkészülési mérkőzésen a csornai csapat. Az első félidőben kimaradt csornai helyzetek megbosszulták önmagukat, a Petőháza két gólos előnyt szerzett. A második játékrész gyors büntető váltással kezdődött: a petőháziak játékosa mellé lőtt, míg nem sokkal később Szigeti biztos lábbal értékesítette a 11-est. Az egyenlítő találat Horváth A., nevéhez fűződik, aki 18 méterről védhetetlenül bombázott a léc alá.

Csornai összeállítás:

1. félidő: Lőre - Szigeti, Fehér, Fenyő, Csonka, Dorogi, Kiss M., Horváth A., Molnár G., Nyerges, Gál B.

2. félidő: Tüske - Szigeti, Jakab, Fenyő, Nagy Szabolcs, Dorogi (Kiss A.), Véghelyi, Horváth A., Molnár G., Nyerges, Maidics