Magyar Kupa: Lipót SE Pékség - Csornai SE 1-3 (0-0)

A Magyar Kupa 6. megyei fordulójában a Csornai SE 3-1 arányú győzelmet aratott a megyei I. osztály élmezőnyéhez tartozó Lipót vendégeként, amellyel az országos táblára jutott. A mérkőzés első félideje kevés eseménnyel telt, majd a második játékrész elején Kiss M. fejes góljára 1 perc alatt egy kapu előtti kavarodást kihasználva reagált a Lipót. Az 55. percben Molnár G. kényszerítőzött Gállal, a visszakapott labdát a csornai szélső az elfekvő kapus mellett helyezte a kapuba. A 78. percben Horváth A. remek indítása után Dorogi 16 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot, ezzel bebiztosítva a vendégek győzelmét.

A Csornai SE összeállítása: Tüske - Simita, Fehér K., Nagy Szabolcs, Csonka (László N. 61.), Dorogi, Horváth A., Kiss M. (Szigeti 52.), Molnár G., Kiss A. (Nyerges 55.), Gál B. (Maidics 80.)

A mai napon a Csorna mellett az országos táblára jutott még a Győrszemere (megyei I.), a Gönyü (megyei II.) és a Babót gárdája (megyei III.). Ez a 4 csapat a Megyei Kupáért továbbjátszik. Az elődöntőket 2012. április 25-én rendezik.