Zalaegerszeg 50 néző, vezette: Vass

ZTE: Vörös - Pál (Szabó), Mavolo, Kovács, Juhász, Csordás, Salamon, Németh, Jasarevic, Krajczár, Kiss B.  vezetőedző: Preisinger Sándor

Csorna: Lőre - Simita, Jakab, Fehér K., Nagy Szabolcs, Dorogi, Kiss M. (Nagy Szilárd), Horváth A., Molnár G., Nyerges (Fenyő), Gál B. (Kiss A.)  vezetőedző: Varga Péter

gólszerzők: Krajczár (16.), Jasarevic (60.) illetve Molnár G. (6.)

Remekül kezdődött a mérkőzés a csornai együttes számára: a 6. percben Horváth A. indította Molnár G.-t, a kifutó kapus elvétette a labdát, amely a  csornai szélső elé került, aki egy higgadt csellel még a menteni igyekvő védőt is leültette, majd az üres kapuba passzolt. 0-1. A 9. percben zalai szabadrúgást követően Mavolo senkitől sem zavartatva fejelhetett a hosszú oldalon, Lőre azonban lábbal nagyot védett. A 12. percben Kiss M. nagy bedobását Gál ügyes mozdulattal sarokkal továbbította középre, ahol Dorogi 7 méteres fejesét a kapus hárította. A 16. percben Krajczár nemes egyszerűséggel felborította a felszabadítani szándékozó Jakabot a csornai kapu előterében, mivel a játékvezető továbbot intett a zalai csatár már csak Lőrével állt szemben és 14 méterről a bal sarokba helyezett. 1-1. A 22. percben újabb játékvezetői tévedés sújtotta a Csornát, ekkor Kiss M. bedobása után a labdát fedező Gált valósággal a földbe gyalulta Kovács, ám a játékvezető sípja ismét néma maradt...

A 60. percben egy tetszetős támadás végén előnybe kerültek a hazaiak, Jasarevic kényszerítőzött Szabóval, majd 8 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 2-1. Az utolsó 20 percben számos komoly helyzetet dolgozott és egyben hagyott is ki a csornai csapat. A 74. percben Nyerges fordult le védőjéről, középre lőtt labdáját a hosszú oldalon bevetődő Dorogi már nem tudta a kapu felé irányítani. Nem sokkal később Nagy Szilárd ívelt a védők mögé Dorogihoz, aki egy csel után Nyerges elé tálalt, a támadó pedig szemben a kapuval 13 méterről Vörös kezébe lőtt. A 78. percben a hazai védők által röviden kifejelt labdát Horváth A. 23 méterről mesterien tekerte a hosszú sarok felé, ám balszerencséjére a játékszer a kapufáról a mezőnybe vágódott vissza. A 81. percben Dorogi szögletét a rövid sarokra berobbanó Fehér centikkel fejelte a hosszú sarok mellé.

Összességében egy remek iramú mérkőzésen a Csorna a helyzetek alapján közelebb állt a győzelemhez, ám ezúttal hadilábon állt a szerencsével, így vereséggel távozott Zalaegerszegről.

jók: mindenki illetve Jakab, Fehér K., Molnár G.

Preisinger Sándor: Nagyon jó ellenfelet sikerült legyőzni fegyelmezett és agresszív játékkal, s végre sikerült értékesítenünk 1-2 helyzetünket is.

Varga Péter: Gratulálok a csapatom második félidei játékához. Olyan mérkőzésen tudtak fegyelmezettek maradni, amelyen mélységesen felháborított, hogy egy ligacsapatban "játszó" fiatalemberek több esetben leköpdösték játékosaimat.