Hatgólos csornai győzelem!

120234151 1430476283821936 6094276826655726715 O

Sok helyzetet kialakítva, ismét nagyarányú győzelmet aratott a Csorna. Nagy Lionel és Böcskey duplázott, míg Szamosi és Bokán egyaránt 1-1 találatot szerzett.

Bővebben ...

Nagyarányú csornai győzelem a nyitányon!

150102918 5086374658137284 5434230848847421426 O

Magabiztos teljesítményt nyújtva, öt gólt szerezve, nagyarányú győzelmet aratott a Csorna a SFAC vendéglátójaként a bajnokság 15. fordulójában.

Lejátszotta második felkészülési mérkőzését a Csornai SE!

Foci

A Csornai SE felnőtt labdarúgócsapata ezúttal az NBIII élvonalához tartozó Lipót együttesét fogadta a szerdai edzőmeccsen.

Nagyarányú győzelem a főpróbán!

Foci

Meggyőző játékkal, nagyarányú győzelmet aratott a Csorna a Veszprém megyei I. osztály éllovasa ellen. A találkozón Nagy Lionel triplázott, míg Böcskey duplázásig jutott.

Felkészülési mérkőzést játszottunk!

142312915 245306900340361 8959182725382993440 O

Első felkészülési mérkőzését az NBIII-as Pápa otthonában játszotta a Csornai SE felnőtt labdarúgó csapata. Bő 60 percig az osztálykülönbséget eltüntetve egyenrangú ellenfelei voltunk magasabb osztályú ellenfeleinknek, de a mérkőzés harmadik harmadában a Pápa eldöntötte a mérkőzést.