Hajrábeli győzelem!

75231666 982389425464348 1559502019587211264 N

A tavaszról előrehozott fordulóban korán vezetést szerzett a Csorna, ennek ellenére a pontok elosztása csak a hajrában dőlt el, Varga és Püspök találataival a Csorna javára.

Jól kezdte a mérkőzést a Csorna. Szakács szerzett labdát a gyirmótiak tizenhatosánál, majd az érkező Németh elé tálalt, aki magabiztosan gurított a kapuba a kimozduló kapus mellett. A második játékrész is csornai lehetőséggel kezdődött Kristóf Leventét buktatták a a büntetőterületen belül. A megítélt 11-est Detrik a jobb alsóhoz gurította, de Hársfalvi bravúrral hárított. A folytatásban erősödött a gyirmóti nyomás. A 76. percben egy keresztlabdát követően Gelencsér a hosszú sarokba lőtt. (1-1) Mindkét csapat cseréi jót tettek a mérkőzésnek, de gólt a csornai cserék szereztek. A 83. percben Püspök ívelését Varga József gyönyörűen kapásból a hálóba vágta. Az utolsó percben Selyem-Tarcsay-Püspök trió kiváló összjátékot mutatott be, melynek eredményeképp utóbbi gólt szerzett. Így a Csorna győzelemmel, második helyen zárta az őszt.

DunaTakarék Megyei I. osztály
Csornai SE – Gyirmót FC Győr II. 3-1 (1-0)
Csorna – 150 néző
Jv.: Csirke Rudolf

Csorna: Lőre – Detrik (Varga J. 80.), Visy D., Fehér, Szücs G., Kovács-Galavics, Androsch, Kristóf L. (Püspök 67.), Németh B. (Varga B. 91.), Szakács (Selyem 84.), Visy B. (Tarcsay 86.)
Vezetőedző: Horváth Rudolf

Gyirmót II.: Hársfalvi – Orbán I., Horváth D. (Póczik R. 70.), Éri, Gelencsér Gy., Somogyi-Bakos (Gelencsér M. 57.), Horváth R. (Kiss B. 83.), Buruzs, Tóth E., Kovács Á., Bányai (Turi 62.)
Vezetőedző: Tóth Norbert

Gólszerzők: Németh B. (2.), Varga J. (83.), Püspök (93.) ill. Gelencsér Gy. (76.)

Horváth Rudolf: - A heti kemény edzésmunka után fáradtan mozogtak a játékosok, de nagy hajrával szép győzelmet arattunk.

Tóth Norbert: - Jó hangulatú mérkőzésen a hazai csapat jobban kihasználta a helyzeteit, így megérdemelten győzött.

Kép: kisalfold.hu