Megérdemelt csornai siker!

68512145 1092344140968487 5841050669523402752 N

Jó iramot diktálva, helyenként szép megoldásokkal tarkított mérkőzésen magabiztos 3-0-s győzelmet aratott a Csorna a jó erőkből álló Gönyű együttese ellen.

A Csorna már a mérkőzés kezdetén magához ragadta a kezdeményezést, bár a befejezésekben, utolsó passzokba több hiba csúszott, de látszott, hogy meglesz az eredménye ennek a teljesítménynek. Sokáig nem sikerült megbontani a gönyűiek szervezett védekezését. A 60. perctől viszont még nagyobb fordulatszámra kapcsolt csapatunk, a fáradó vendégek egyre többször maradtak le. Először Németh Balázs majd egy percére rá Visy Bálint volt eredményes egy-egy szépen kidolgozott akció után. A kegyelemdöfés a 79. percben következett, amikor is büntetőhöz jutott csapatunk. Böcskey Zsolt volt az ítéletvégrehajtó és feladatát sikeresen hajtotta végre. (3-0) Ezzel beállította a végeredményt. Az eredményen és a mutatott játékon kívül említésre méltó, hogy Sulyok Dániel ma debütált a felnőttek között a bajnokságban. Folytatás szombaton 11 órakor az ETO ellen.

DunaTakarék Megyei I. osztály – 4.forduló
Csornai SE – Gönyű SE 3-0 (0-0)
Csorna, 200 néző
Jv.: Bálintfi István

Ozoróczi Gábor: - Játékban szintet léptünk és az eredmény miatt is gratulálok a srácoknak.

Kertész Balázs: - Az első félidőben zártak és szervezettek voltunk, a második játékrész elején két hiba megpecsételte sorsunkat. Hibáink miatt megérdemelten nyert a Csorna.

Csorna: Soós B. – Szamosi, Papp R., Kovács-Galavics, Horváth A. (Sulyok D. 85.), Füleki M. (Csányi 85.), Visy D., Szalai (Hanzel 78.), Németh B. (Bősze P. 74.), Böcskey, Visy B.
Vezetőedző: Ozoróczi Gábor

Gönyű: Szatmári – Nagy M., Pongrácz K. (Fekete Sz. 53.), Varga R., Sovány K. (Kőfalvi 60.), Póczik R., Varga Cs. (Böcz A. 69.), Tarcsa, Puter, Takács N., Tóth R.
Vezetőedző: Kertész Balázs

Gólszerzők: Németh B. (63.), Visy B. (64.), Böcskey (79.)