Magabiztos csornai győzelem!

120234151 1430476283821936 6094276826655726715 O

Négy gólt rúgva és rengeteg helyzetet kialakítva, két fiatal csapat mérkőzésén a Csorna magabiztos győzelmet aratott a Gyirmót II. ellen.

Sok helyzetet dolgozott ki a Csorna, melyből Böcskey kettőt, Németh Balázs meg Hanzel Máté 1-1-t értékesített. Ozoróczi Gábornak sérülés miatt korán változtatnia kellett Balgoh Ábel helyére Hanzel Máté érkezett, aki góllal hálálta meg a bizalmat. A mérkőzésen 8 csornai nevelésű játékos kapott szerepet, Szabó Márk pedig most debütált a bajnokságban. Folytatás szerdán 16:00kor „Rábaközi Rangadó”  Csorna – Kapuvár mérkőzéssel, ami Magyar Kupabéli szereplésünk miatt került halasztásra.

Ozoróczi Gábor: - Végig mezőnyfölényben játszottunk, aminek eredménye volt a számtalan lehetőségünk és magabiztos győzelmünk. Gratulálok a csapatomnak és további sok sikert kívánok a Gyirmótnak.

Polyák Gábor: - A mérkőzés nagyrészében kishitűen játszottunk, túlságosan tiszteltük ellenfelünket, akik megérdemelten nyerték meg a mérkőzést.

Megyei I. osztály
Csornai SE – Gyirmót FC Győr II. 4-1 (2-1)
Jv.: Krasznai Roland
Csorna, 200 néző

Csorna: Soós – Szamosi (Szabó M. 87.), Füleki M., Visy D., Horváth A.,  Kerékgyártó D., Kristóf L. (Kovács-Galavics – szünetben), Balogh Á. (Hanzel 9.)., Visy B. (Csányi 87.), Németh B. (Bősze 76.), Böcskey
Vezetőedző: Ozoróczi Gábor

Gyirmót II.:  Nyári – Kiss B. (Hécz A. - szünetben), Babayigit (Béli - szünetben), Ominger, Kovács B. (Görcs 70.), Lampert, Reizer, Bagó, Fekete T. (Mayer 70.), Orbán B., Széles A. (Gál M. 63.)
Vezetőedző: Polyák Gábor

Gólszerzők: Böcskey (25.,87.), Németh B. (32.), Hanzel (68.) ill. Ominger (30.)