Szombat délután az NB1-ben szereplő Lombard Pápa vendégeként 3-1 arányú vereséget szenvedett a Csornai SE. A mérkőzést a hazaiak irányították, de a csornai csapat lelkesen, szervezetten védekezett, s veszélyes kontratámadásokat vezetett, Szűcsnek nem egy alkalommal kellett bravúrt bemutatnia.

Negyedóra telt el a mérkőzésből, amikor csornai labdavesztés után, Quintero egy cselt követően 16 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot. Tíz perccel később Newuche lépett ki a védők közül és Lőre mellett a kapuba gurított. 2-0. A második játékrész derekán Szigeti indította Kiss A.-t, aki lerázta védőit és a kapuját messze elhagyó Szűcs felett 22 méterről a kapuba emelt. 2-1. A végeredményt Seye állította be: nem sokkal a lefújás előtt 18 méterről a jobb sarokba lőtt.

Összeállítások:

Csornai SE: Lőre - Simita (Fenyő), Jakab (Csonka), Fehér, Nagy Szabolcs, Dorogi, Szigeti, Véghelyi (Kiss M.), Molnár G. (László N.), Nyerges, Gál B. (Kiss A.)  vezetőedző: Varga Péter

Lombard Pápa Termál FC - 1. félidő: Szűcs - Rása, Dóczi, Tóth G., Présinger - James - Inutile, Szabó II., Quintero, Arsic - Newuche
- 2. félidő: Szűcs - Nagy, Rodenbücher, Balogh, Németh - Gyömbér, Farkas, Horváth - Lovrencsics, Seye, Szilágyi  vezetőedző: ifj. Bene Ferenc