A Magyar Kupa 5. fordulójában a Csornai SE a megyei II. osztály soproni csoportjának élmezőnyébe tartozó Répcementi SE-hez látogatott, s 3-1 arányú győzelmével továbbjutott.

Jobban kezdte a mérkőzést a hazai csapat, helyzetei is adódtak, ám a 27. percben mégis a Csorna szerzett gólt, egy szöglet után Fenyő bombázott a kapuba. Nem sokkal a szünet előtt Simita centerezését Dorogi 10 méterről a jobb alsó sarokba lőtte. Még az első félidőben egy pontrúgást után szépített a Répcementi, s a második játékrész elején a lehetőségei is megvoltak az egyenlítésre, ám 60. percben ismét a Simita-Dorogi kombináció volt eredményes, utóbbi 12 méterről ballal kilőtte a hosszú sarkot. Ezt követően a Csorna fölényesebbé is tehette volna győzelmét, ám helyzeteit nem tudta gólra váltani.

Összességében a Csorna, ha picit döcögve is, de érvényesítette a papírformát.

Csornai SE összeállítása: Tüske - Simita, Fenyő, Nagy Szabolcs (Fehér K.), Csonka, Dorogi, Kiss M. (Véghelyi), Szigeti, Molnár G. (László N.), Nyerges, Maidics (Kiss A.)  vezetőedző: Varga Péter