Csorna: Lőre - Nagy Szabolcs, Jakab Á., Fehér K., Csonka, Geri, Dorogi, Horváth A. (Kiss A.), Véghelyi (Nagy Szilárd), Molnár G., Sarus (Maidics)  vezetőedző: Varga Péter

Újbuda: Várady - Lettrich, Székely, Rajnay, Kovács D., Varga, Suth (Csillag), Kheisz, Huszty (Kovács N.), Németh, Bruckner  vezetőedző: Kenyó Zoltán

gólszerző: Kovács D. a 92. percben

kiállítva: Csonka a 88. percben

Újbudai lehetőséggel kezdődött a mérkőzés, a 3. percben Kheisz tálalt Kovács D. elé, aki kissé jobbról 16 méterről laposan a hosszú sarok mellé lőtt. Nem késett sokat a csornai válasz sem, Csonka bal oldali beadása Dorogit találta meg a hosszú oldalon, lövése felpörgött egy védőn, így a labda a kapu fölé hullott. A 10. percben Jakab a saját térfeléről nagyszerűen ívelt Molnár G.-hez, aki ügyesen maga elé tette a labdát, ám lövésébe az utolsó pillanatban belenyúlt a becsúszó Székely lába. A félidő derekán Molnár G. 20 méteres szabadrúgása centikkel kerülte el a bal felső sarkot. Többet birtokolta a labdát az első félidőben az Újbuda, a hétközi kupamérkőzéssel a lábukban a csornai játékosok fásultan, tompán futballoztak.

A második játékrész is újbudai helyzettel indult: Suth hozta ziccerbe Huszty-t, aki már csak Lőrével állt szemben, de 10 méterről a kapu mellé gurított. Ezt követően átvette az irányítást a Csorna, becsülettel ment előre, komoly helyzetet azonban nem tudott kidolgozni. A 62. percben Véghelyi szerelte szabálytalanul Rajnay-t a felezővonalnál, aki felpattant és megtaposta a földön fekvő csornai futballistát. A játékvezető észlelte az esetet, ám általános megdöbbenésre csupán sárga lappal "jutalmazta" a magáról megfeledkező játékost. Nem így tett a 88. percben. Ekkor Lettrich csúnyán felvágta a középpályán Csonkát, aki ezután fellökte az Újbuda védőjét. Ebben az esetben - jogosan - villant a piros kártya. A 92. percben pedig megnyerte a mérkőzést az Újbuda: egy jobb szélről középre lőtt labdát Kovács D. 3 méterről passzolt a jobb alsó sarokba 0-1.

Összességében egy alacsony színvonalú mérkőzésen egyik csapat sem érdemelt győzelmet, azonban a vendégeknek sikerült a hajrában kihasználniuk emberelőnyüket és elvitték a 3 pontot. A csornai csapat joggal kérheti számon a játékvezetőn, hogy ami az egyik oldalon piros lap, az vajon a másikon miért nem az...

jók: Geri illetve Kovács D., Székely, Lettrich, Varga

Varga Péter: Végig durván és alattomosan játszó ellenfelünkkel szemben nem érdemeltünk vereséget, de győzelmet sem. Hogy mégis elvesztettük a mérkőzést azt a mentális erő hiányának köszönhetjük, aminek természetesen lesznek következményei.

Kenyó Zoltán: Gratulálok ellenfelünknek, ritkán látható sportszerű csapatot sikerült legyőznünk. Nagyon értékesnek tartom a 3 pontot, s nagyon szépen köszönöm a korrekt bíráskodást.