15
ápr.

MegÉRDemelt 3 pont!

Írta: Baracskai Ádám on 2017 április 15.

Szép számú publikum előtt Kerékgyártó és Weitner találatával 2-1-es győzelmet aratott a Csorna az Érd elleni rangadón.

Mezőnyben kiegyenlített találkozót láthattak a nézők egészen a 31. percig. Ekkor Czanik és Weitner tökéletesen játszotta ki a érdi védelmet, majd Kerékgyártó elé pattant a labda, amit nagy erővel a a bal felsőbe bombázott. (1-0) A nagy lendületbe lévő csornaiak, nem álltak meg és ennek meg is lett az eredménye. A 33. percben Füredi szögletét a rövidről Weitner a fejjel kapuba csúsztatta, ezzel kettőre nőtt csapatunk előnye. (2-0) A második játékrészben az Érdnek csak a szépítés jött össze. A 79. percben Melczer  rövidre tartó szögletébe Sánta már csak szerencsétlenül tudott beleérni és így szépìtett az Érd. (2-1) Összességében bravúros, megérdemelt győzelmet aratott a Csorna, így tovább robog a dobogó felé.

Bognár Zsolt: -Az Érd bizonyította, hogy miért áll a tabella 2. helyén. De nagyon büszke vagyok a csapatomra, hisz mindenki 100%-os teljesítményt nyújtott és így tudtuk folytatni jó sorozatunkat.

Limperger Zsolt: - Bár mezőnyben megfelelőt nyújtottunk, támadóink tavasszal gólképtelenek, így nehéz mérkőzést nyerni.

NBIII. - Nyugati csoport 27. forduló
Csornai SE - Érdi VSE 2-1 (2-0)
Csorna, 450 néző
Játékvezető: Horváth Tibor

Csorna: Sánta – Kelemen, Császár, Zámbó, Nagy, Csikós, Kerékgyártó (Simon 91.), Czanik, Füredi (Litresics 87.), Serfőző (Szabó 75.), Weitner
Vezetőedző: Bognár Zsolt

Érd: Kertész – Kónya, Koós (Pallagi 82.), Ország (Gyurácz 63.), Kelemen, Bozsoki, Melczer, Csiszár, Pintér, Balázsovics (Palásthy 52.), Tárkányi
Vezetőedző: Limperger Zsolt

Gólszerzők: Kerékgyártó (31.), Weitner (33.) ill. Sánta (79. - ög.)

Adó 1%

Adója 1%-ával kérjük támogassa Egyesületünket!

Hírek hírlevélben

Ha szeretne e-mailben is értesítést kapni a mérkőzésekről, eredményekről, kérjük iratkozzon fel hírlevelünkre!