Ajkán szakadt meg a Csorna 6 meccses veretlenségi szériája, 2-0-ás vereséget szenvedett csapatunk.

Az első félidőben az Ajka dominált és a 23. percben a vezetést is megszerezte. Hanzl szögletét követően a kapu előterébe pattogó labdát Pákai kotorta a hálóba. (1-0) A második játékrészre feljavult a Csorna, de nem sikerült az egyenlítő találat megszerzése, sőt... A 91. percben Major révén egy gyors kontrából szerzett góllal tovább növelte előnyét az Ajka és gyűjtötte be a fontos 3 pontot.

Bűcs Zsolt: - Színvonalas, jó iramú találkozón szervezett játékkal egy erős csapatot sikerült legyőzünk.

Bognár Zsolt: - Egy nagyon jó csapattól szenvedtünk vereséget, de kicsit csalódott vagyok, mert elkerülhető gólokat kaptunk. Egy szép sorozat most megszakadt, de megyünk tovább és biztos vagyok benne, hogy szép sikereket fogunk még elérni.