02
máj.

Sorozatban a harmadik győzelem!

Írta: Baracskai Ádám on 2018 május 02.

Sorozatban a harmadik győzelmüket szerezték a Csornai SE labdarúgói, ezúttal a rendkívül fontos Szabadkikötő elleni rangadóról hozták el a három pontot.

Jól kezdte a Csorna a találkozót, de több nagy helyzet is kimaradt. A 41. percben Füredi éles beadását Farkas Z. már csak a saját kapujába tudta segíteni. (0-1) A folytatásban mindkét fél előtt adódtak helyzetek. A 85. percben a jobb szélen Czanik bolondította meg a hazai védőket, majd beadására Horváth Márió tökéletes ütemben érkezett és lőtt a kapuba. (0-2) A középkezdést követően Wágner cselezte be magát a 16-oson belülre és lőtt a kapuba (1-2) Ekkor a megnyert meccset tettük magunknak nehézzé. Összességében megérdemelt győzelmet aratott a Csorna és ezzel elmozdult a kieső zónából.

Strebek Marcell: - A Csorna kezdte a jobban a mérkőzést, a másodikban nagyon igyekeztünk, de nem volt szerencsénk.

Takács Gábor: - Egy agyonnyert meccset sikerült majdnem döntetlenre hoznunk. Jobban kell koncentrálnunk. Egy mérkőzés addig tart amíg a játékvezető le nem fújja, az lehet akár a 95. perc is.

NBIII. - Nyugati csoport 21. forduló
THSE – Szabadkikötő - Csornai SE 1-2 (0-1)
Budapest, 100 néző
Játékvezető: Bana Gergely

Szabadkikötő: Czerula – Révész, Farkas Z., Pokó, Sztankó, Rácz (Tóth H. 62.),Altorjai (Németh G. 62.), Wágner, Gauzer, Bánhidi (Takács 86.), Baksa

Csorna: Dénes – Kelemen (Horváth M. 79.), Nagy Sz., Hajba, Litresics, Csikós, Kerékgyártó, Czanik, Füredi, Simon A. (Kovács B. 59.), Németh B. (Pataki 68.)
Vezetőedző: Takács Gábor

Gólszerzők: Wágner (87.) ill. Farkas Z. (ög. 41.), Horváth M. (85.)

Hajrá Csorna!

kép: nb3foci.hu

Adó 1%

Adója 1%-ával kérjük támogassa Egyesületünket!

Hírek hírlevélben

Ha szeretne e-mailben is értesítést kapni a mérkőzésekről, eredményekről, kérjük iratkozzon fel hírlevelünkre!