Nyomtatás
PDF
10
júl.

Fiatalok a felnőtt keretben: Horváth Attila

Írta: Baracskai Ádám on 2018 július 10.


Korábban már beszámoltunk róla, hogy a Csornai SE nagy hangsúlyt fektet az utánpótlásra, ennek eredményeképp már 7 saját nevelésű fiatal is a felnőtt kerethez fog tartozni a 2018/19-es szezonban. Ezen rovatunkban ők kerülnek részletes bemutatásra. Ezúttal Horváth Attilán a sor.

Attila már 6 éves kora óta egyesületünket erősíti, bár volt egy két éves kitérője Sopronban, de visszajött csapatunkhoz és azóta, már két érmet is a nyakába akaszthatott. A középpálya mindkét szélén bevethető játékos a Pénzügyőr elleni utolsó fordulóban már debütálhatott a felnőtt együttesben. De az igazi áttörést számára is az idei szezon hozhatja majd meg.

Mit kaptál az egyesülettől?
- Fantasztikus embereket ismerhettem meg edzőim, játékostársaim személyében, ők alkotják a második családom.

Milyen érzés hogy az idei évtől a felnőtt kerethez tartozol?
- Csodálatos érzés, szerintem minden ifistának ez a vágya. Szeretnék élni a lehetőséggel, minél többet tenni a csapatért és tudásom legjavát nyújtani.

Sok sikert kívánunk!


Adó 1%

Adója 1%-ával kérjük támogassa Egyesületünket!

Adószám: 19882534-2-08Média ajánlat


Facebook

Kapcsolat velünk

CSORNAI SPORTEGYESÜLET

9300 Csorna, Toldi u. 1.
Telefon/fax: 96/261-353
csornaisportegyesulet@gmail.com
Adószám: 19882534-2-08

Hírek hírlevélben

Ha szeretne e-mailben is értesítést kapni a mérkőzésekről, eredményekről, kérjük iratkozzon fel hírlevelünkre!