Nyomtatás
PDF
12
júl.

Megkezdte a felkészülést a Csornai SE!

Írta: Baracskai Ádám on 2018 július 12.


Új edzővel, a Pápáról érkezett és ott sikeres éveket záró Marton Miklóssal hétfőn megkezdte felkészülését a Csornai SE.

A 2018/19-es évben csapatunk a megyei I. osztályban szerepel. A tavalyi csapatból idén is számíthatunk Dénes Zsolt, Lőre Pál, Papp Richárd, Fehér Kornél, Csikós Sándor, Kerékgyártó Dávid, Németh Balázs és Simon András játékára is, viszont Nagy Szabolcs felhagy az aktív labdarúgással. Az érkezők oldalán is van beszámolni valónk. Saját nevelésű játékosunk Visy Bálint Nyúlról visszatér Csornára, Zámbó Bence pedig egy féléves Ménfőcsanaki kitérő után csatlakozik ismét csapatunkhoz. Továbbá a felnőtt keret tagja lesz Baranyai Márk, Csigó Bence, Stift Máté, Kiss Martin, Horváth Attila és Bolla Patrik is. A csapatnál jelenleg is vannak próbázók, akik közül egyesületünk még tervez igazolásokat.

Felkészülési mérkőzések

Július 14. szombat Pamhagen – Csornai SE 10:00
Július 21. szombat  Csorna – Gyirmót II.
Július 25.  szerda Csorna – Hegykő 18:30
Július 28. szombat Csorna – Tatabánya 10:30

Hajrá Csorna!


Adó 1%

Adója 1%-ával kérjük támogassa Egyesületünket!

Adószám: 19882534-2-08Média ajánlat


Facebook

Kapcsolat velünk

CSORNAI SPORTEGYESÜLET

9300 Csorna, Toldi u. 1.
Telefon/fax: 96/261-353
csornaisportegyesulet@gmail.com
Adószám: 19882534-2-08

Hírek hírlevélben

Ha szeretne e-mailben is értesítést kapni a mérkőzésekről, eredményekről, kérjük iratkozzon fel hírlevelünkre!