24
szept.

Sikeres hétvége!

Írta: Baracskai Ádám on 2018 szeptember 24.

Sikeres hétvégét zárt a Csornai SE labdarúgó szakosztálya. Csapataink nagyrészt győztesen hagyhatták el a pályát, ifjúsági és serdülő együttesünk pedig kiütéses győzelmet aratott, míg Selyem Bence egymaga is 6 gólig jutott.

U19 III. osztály Észak-Nyugat 5.forduló
SC Sopron „B” – Csornai SE 1-7 (0-4)
Csorna: Czeglédi – Potyondi, Varga B. (Kohut 71.), Takács B., Horváth A. (Varga D. 64.), Stift (Kálmán 54.), Csigó, Szalai, Tarcsay, Jéger, Németh B.
Gólszerzők: Jánó (65.) ill. Németh B. (12.,45.,76.), Szalai (29.), Potyondi (30.,52.), Kálmán (62.)

Forsthoffer Tibor: - Az egész mérkőzésen fegyelmezetten és taktikusan játszott a csapat. A múlt heti gyenge játék után bizalomnövelő eredmény született.

U17 III. osztály Észak-Nyugat 5.forduló
SC Sopron „B” – Csornai SE 3-9 (1-8)
Csorna: Horváth M. – Aradi (Horváth B. 70.), Zsédely (Káldy 30.), Tihanyi, Szabó M., Papp Sz. (Csányi 46.), Hanzel, Kristóf L. (Borbély 46.), Selyem, Hencz, Horváth A.
Gólszerzők: Nagy Zs. (23.), Jókuti (50.), Kiss P. (77.) ill.  Hanzel (9.,41.), Selyem (11.,13.,15.,18.,44.,48.) Káldy (34.)

Forsthoffer Tibor: - Hanzel-Selyem összjáték már az első negyed órában eldöntötte a mérkőzést,Hanzel 1,Selyem 4 találattal járult hozzá a 18.perc eredményéhez. Ehhez kellett egy jó védelem és középpályás játék is. A második félidőre csak egy gól és rengeteg kihagyott helyzet maradt. Az eredmény tudatában játékunk lassú és pontatlan lett a döntő pillanatokban. Gratulálok a csapatnak.

U15 II. osztály Észak-Nyugat 5.forduló
Csornai SE – Üstökös FC Győr 4-1 (2-1)
Csorna: Kristóf Á. – Hafner, Réman, Csigó K., Boda B., Félhelyes, Nagy Á., Vecsei, Csikai, Csidey (Farkas 68.), Makkos (Győrig 76.)
Gólszerzők: Réman (26.), Boda (31.), Vecsei (43.), Nagy Á. (46.) ill. Kovács P. (15.)

U14 II. osztály Észak-Nyugat 5.forduló
Csornai SE – Üstökös FC Győr 0-8 (0-4)
Csorna: Mezzöl – Vári L., Hitter (Lakatos K. (67.), Répás, Kiss Á., Sebők B. (Koltai B. 59.), Győri (Benszki B. 67.), Németh M. (Benszki K 67.), Lakatos G. (Maródi 51.), Makkos M., Ladjánszki (Lakatos N. 51.)

U13 I. osztály Észak-Nyugat 4.forduló
Csornai SE – Üstökös FC Győr 4-2 (2-2)
Csorna: Mezzöl – Koltai, Soós, Benszki K., Benszki B., Ladjánszki, Lakatos N., Horváth Á., Molnár G., Kocsis B., Maródi
Cserék: Szép L., Czinder, Demeter
Gólszerzők: Molnár G. (20.), Soós R. (29.), Ladjánszki (34.), Lakatos (58.) ill. Dittrich (10.), Hruskár (15.)

Vági Péter: - A mérkőzés pozitívuma hogy 0-2 ről fordítottuk magunk javára a mérkőzést. A második félidei játék már elfogatható volt.

U12 I. osztály Észak-Nyugat 4.forduló
Csornai SE – Üstökös FC Győr 2-1 (1-0)
Csorna: Selyem M. – Lakinger, Németh A., Vécs, Varga M., Turzó, Szabó B., Giczi, Jakab Á.
Cserék: Vági P., Bognár Á., Varga B., Varga K., Szabó G.
Gólszerzők: Szabó B. (10.), Varga M. (49.) ill. Szabó M. (54.)

Vági Péter: - Gyengébb játékkal szereztünk 3 pontot. Elmúlt 2 heti játékunkat meg sem közelítettük. Bár azt mondták a régi öregek, hogy a kötelezők mindig a legnehezebbek.

Megyei Női Kispálya
Rábapatonai BSE – Csornai SE 3-2 (1-2)
Csorna:  Farkas K. – Fehér, Nagyné Farkas Zs., Sándor B., Tompos E., Németh O.
Cserék: Dobos, Varga A., Vargyas G., Baranyai V.
Gólszerzők: Farkas D. (5.,34.,36.) ill. Tompos (3.), Fehér (22.)

Megyei Öregfiúk Bajnokság
Csornai SE – Szany SE 5-1 (2-1)
Csorna csapata: Kovács S., Simon I., Horváth L., Herczeg Á., Menyhárt G., Kovács R., Szabó T., Kocsis Gy., Vári R., Kis L., Nagy A., Pulai, Süle, Németh G., Horváth Zs.
Gólszerzők: Herczeg Á. (9.,62.), Kovács R. (19.,48.), Pulai (52.) ill. Czigler I. (27.)

Hajrá Csorna!

Adó 1%

Adója 1%-ával kérjük támogassa Egyesületünket!

Hírek hírlevélben

Ha szeretne e-mailben is értesítést kapni a mérkőzésekről, eredményekről, kérjük iratkozzon fel hírlevelünkre!