Nyomtatás
PDF
28
nov.

Kovács Ádám EB bronzérmes!

Írta: Baracskai Ádám on 2018 november 28.


A hétvégén Budapesten megrendezett U21-es Karate Európa Bajnokságon Kovács Ádám a Csornai SE versenyzője egy EB bronzéremmel gazdagította egyesületünk, városunk, országunk hírnevét! 


A hétvégén rendezték Budapesten a Shinkyokushin Karate U16, U21-es Európa Bajnokságot. 23 ország versenyzői vettek részt a kontinens viadalon. Csorna városát és a Csornai SE-t Kovács Ádám képviselte U21 -80kg-os súlycsoportban. A csoportban 11-en voltak. A sorsolás kedvező volt hiszen Ádám erőnyerő volt. Első küzdelmét litván harcossal vívta. Sokáig nem tartott hiszen Ádám 15mp alatt Ipponnal legyőzte ellenfelét. Következő körben grúz riválisával szemben kiegyenlített volt a küzdelem. Hosszabbítás következett. Sajnos a grúz versenyző szerzett egy wazarit, ezért Ádám alulmaradt a küzdelemben. Így a dobogó harmadik fokára állhatott.

Gratulálunk neki! Büszkék vagyunk Rá!

Adó 1%

Adója 1%-ával kérjük támogassa Egyesületünket!

Adószám: 19882534-2-08Média ajánlat


Facebook

Kapcsolat velünk

CSORNAI SPORTEGYESÜLET

9300 Csorna, Toldi u. 1.
Telefon/fax: 96/261-353
csornaisportegyesulet@gmail.com
Adószám: 19882534-2-08

Hírek hírlevélben

Ha szeretne e-mailben is értesítést kapni a mérkőzésekről, eredményekről, kérjük iratkozzon fel hírlevelünkre!