Nyomtatás
PDF
18
jún.

Fényes Csornai érmek a Vakáció Kupán!

Írta: Baracskai Ádám on 2019 június 18.


Sikeres szerepléssel zárta az évet a Csornai SE U9,U11 és U13-as csapata. Almásfüzitőn a Vakáció Kupán két ezüst és egy bronzéremmel lett gazdagabb egyesületünk éremkollekciója. Emellett két gólkirályt, egy legjobb kapust és sok-sok All Star csapat tagot adott egyesületünk.


U9-es csapatunk Fenyő István irányításával, nagyszerű teljesítménnyel a második helyet szerezte meg, és Pálla Noel révén az álomcsapatban is képviseltette magát. U11-es együttesünk is a döntőig menetelt és a második helyet szerezte meg. A torna legjobb kapusának Füzi Gergőt választották meg, míg a gólkirály Jakab Áron lett. U13-as csapatunk az utolsó pillanatokban maradt le a döntőről, de a bronzmérkőzésen győzelmet aratott, így bronzéremmel a nyakukban távozhattak. A gólkirályi cím mellett itt is a Csornai SE címer tűnhetett fel Horváth Noel neve mellett, míg az álomcsapatba még Szabó Balázs került be.

Gratulálunk mindenkinek és köszönjük a rendezőknek a színvonalas szervezést!


Adó 1%

Adója 1%-ával kérjük támogassa Egyesületünket!

Adószám: 19882534-2-08Média ajánlat


Facebook

Kapcsolat velünk

CSORNAI SPORTEGYESÜLET

9300 Csorna, Toldi u. 1.
Telefon/fax: 96/261-353
csornaisportegyesulet@gmail.com
Adószám: 19882534-2-08

Hírek hírlevélben

Ha szeretne e-mailben is értesítést kapni a mérkőzésekről, eredményekről, kérjük iratkozzon fel hírlevelünkre!