12
aug.

Döntetlen a nyitányon!

Írta: Baracskai Ádám on 2019 augusztus 12.

Fájó pontvesztéssel indult a szezon csapatunk számára. Püspök büntetőjével szinte a mérkőzés végiéig a Csornánál volt az előny, de a 88. percben Gelencsér Márton 17 méterről egy szép szabadrúgás góllal egyenlített.

Küzdelmes mérkőzést vívott egymással a két csapat, mindkét félnek volt többször is lehetősége gólt szerezni, ez 1-1 alkalommal sikerült, így pontosztozkodás lett a vége. Csapatunk sokáig nem bánkódhat, hisz a Magyar Kupában a főtáblára jutásért játszik szerdán Győrszentivánon, míg szombaton a Vitnyéd együttesét fogadja a bajnokságban.

Makkos Tamás: - Fiatal csapatunk a kicsit tapasztaltabb ellenél ellen tisztesen helyt állt. Értékes döntetlen harcoltunk ki. Ilyen játékosokra van szüksége a gyirmóti utánpótlásnak, akik egy percig nem adják fel, büszke vagyok rájuk.

Horváth Rudolf: - Nehéz kezdés volt Gyirmóton. Fájó ez a döntetlen, az utolsó percben kapott góllal.

Duna Takarék Megyei I.osztály – 1. forduló
Gyirmót FC Győr II. – Csornai SE 1-1 (0-1)
Gyirmót – 150 néző
Jv.:Juhász Bálint

Gyirmót: Hársfalvi - Tóth E., Béli ( Nagy B. 46.), Kovács Á., Horváth R., Orbán I.,  Buruzs (Lampert 68.), Gelencsér Gy., Németh G., Horváth D., Éri (Gelencsér M. 46.)Megbízott vezetőedző: Makkos Tamás

Csorna: Lőre – Papp R., Fehér, Visy D., Kovács-Galavics, Androsch, Detrik, Püspök (Tarcsay 89.), Szücs (Szakács 90.), Németh B. (Bősze 75.), Visy B. (Szalai 85.)
Vezetőedző: Horváth Rudolf

Gólszerzők: Gelencsér M. (88.) ill. Püspök (30.)

Adó 1%

Adója 1%-ával kérjük támogassa Egyesületünket!

Hírek hírlevélben

Ha szeretne e-mailben is értesítést kapni a mérkőzésekről, eredményekről, kérjük iratkozzon fel hírlevelünkre!