Hajrábeli vereség!

71519283 1126894447513456 5466622155166842880 N

Rangadóhoz méltó hangulatú, fordulatos mérkőzésen, bár csak 3 percig vezetett a Kapuvár ez 3 pontot is jelentett a számukra.

Néhai Kocsis István 70. születésnapja alkalmából megemlékezéssel kezdődött a mérkőzés. A rossz idő ellenére sokan voltak kíváncsiak a Csornai SE és a Kapuvári SE összecsapására. Mindkét szurkolótábor kitett magáért, ezzel is emelve a mérkőzés színvonalát. Horváth Rudolf számára nagy fejtörést okozhatott a kezdőcsapat összeállítása, hisz több kulcsembere sérülés miatt nem állt rendelkezésére, míg többen nem 100%-os állapotban jelentkeztek játékra.  A találkozót a Csorna kezdte jobban. Németh Balázs tört be a 16-oson belülre, majd egyszer csak azt vette észre, hogy a labda helyett a lábát rúgták el, így 11-es következett. A büntetőt Simon András magabiztosan értékesítette. (1-0) A válaszra nem kellett sokat várni, egy szögletet követően első lehetőségéből Tar Péter révén egyenlített a Kapuvár. A folytatás fordulatosan zajlott, hol egyik, hol másik csapatnak volt egy-egy jobb 10 perce. Az első félidőhöz hasonlóan a másodikra is nagy elánnal jött ki a Csorna. Egy gyönyörű akció végén, Németh fejesével rezgette meg a hálót (2-1), az előny másodszor is a Csornánál. A folytatásban mindkét csapatnak akadtak lehetőségei a gólszerzésre. A 71. percben egy újabb szögletet követően Horváth Patrik jóvoltából ismét egyenlített a Kapuvár. (2-2) Fokozódtak az amúgy sem kis izgalmak. A 90. percben szöglethez jutott a Csorna, mindenki koncentrált itt az esély a győzelemre. Esély is volt, de mint kiderült nem a Csornának. A szögeltet követően egy előre vágott labdával Matetits iramodott meg és 10 méterről a kapuba lőtt. (2-3) Hatalmas volt a vendég öröm. Fordulatos mérkőzésen az utolsó percekben aratott győzelmet a Kapuvár, így tartja második helyét a tabellán.

Köszönjük szurkolóink biztatását, hajrá Csorna!

Horváth Rudolf: - Mentünk előre a győzelemért, sajnos vereség lett a vége. Rajta vagyunk, hogy a jövőben mi tudjuk megnyerni az ilyen mérkőzéseket.

DunaTakarék Megyei I. osztály 9.forduló
Csornai SE – Kapuvári SE 2-3 (1-1)
Jv.: Krasznai Roland
Csorna, 500 néző

Csorna: Fehérvári – Horváth A., Visy  D., Detrik, Szücs G. (Szakács 74.), Androsch, Püspök (Tarcsay 74.), Szalai, Visy B. (Kristóf L. 87.), Németh B., Simon A. (Varga J. 53.)
Vezetőedző: Horváth Rudolf

Kapuvár: Kolozsvári – Horváth P., Bognár-Bazsó, Matetits (Csigó B. 93.)Simon M. (Bata 69.), Győrvári, Árki (Müller 94.), Fekete D. (Véghelyi 82.), Gál I. (Böcskör 82.), Debreczeni, Tar
Vezetőedző: Balog Zoltán

Gólszerzők: Simon (4. – bünt.), Németh B. (50.) ill. Tar (12.), Horváth P. (71.), Matetits (90.)