Csütörtök a Győri ETO "B" vendégeként lejátszotta első edzőmérkőzését a tavaszi szezonra a Csornai SE. Csapatunk felkészülését a 4-0 arányú vereség ellenére remekül szolgálta a mérkőzés a magasabb osztályban szereplő ellenféllel szemben. A nagy hidegben lejátszott találkozó végeredménye már az első félidőben kialakult, a második játékrészben a Csorna több ígéretes támadást is vezetett, ám gólt szereznie nem sikerült.

Csornai összeállítás:

1. félidő: Lőre - Simita, Jakab, Fenyő, Nagy Szabolcs, Dorogi, Horváth A., Szigeti, László N., Véghelyi, Maidics

2. félidő: Tüske - Simita, Jakab, Nagy Szabolcs, Csonka, Dorogi, Szigeti, Horváth A., Nagy Szilárd, Molnár G., Kiss A.

A csornai csapat tervezett felkészülési mérkőzései a Sorsolások menüpont alatt megtekinthetőek!