Kiütéses csornai győzelem!

250621017 411834417117728 1533177843633004449 N

Osztálykülönbséget tükröző, megérdemelt 7-1-es győzelmet aratott a Csorna a Gönyű ellen.

Az első játékrészben a masszívan védekező gönyüieket nehezebben sikerült áttörni, így félidőben még csak 2-1 volt az eredmény. A második játékrészben viszont a Csorna felőrölte ellenfelét és ilyen arányban is megérdemelt győzelmet aratott.

Varga Péter: - Korrekt játékvezetés mellett a sportszerű vendég csapatot a 2. félidő hatékonyabb helyzetkihasználásával győztük le.

Kertész Balázs: - Az első félidőben jól tartottuk magunkat, utána szétestünk és emiatt nagy arányú vereséget szenvedtünk. Gratulálok a Csornának!

Megyei I. osztály – 12. forduló
Csornai SE – Gönyű SE 7-1 (2-1)
Csorna, 200 néző
Jv.: Radasics Csaba

Csorna: Babina – Horváth A., Kelemen, Zámbó, Papp R. (Füleki 54.), Visy D. (Kristóf L. 61.), Kerékgyártó, Tarcsay (Simon A. 54.), Szalai (Sulyok M. 67.), Visy B., Böcskey (Csikai 77.)
Szakmai igazgató: Varga Péter

Gönyű: Rom – Jakab, Balog, Sovány, Takács N. (Burucz 85.), Böcz (Horváth L. 52.), Varga Cs., Tóth R., Csordás, Farkas R., Szilágyi
Vezetőedző: Kertész Balázs

Gólszerzők: Visy B. (16.,88.), Böcskey (44.,58.,74.), Simon (65.-bünt.), Kerékgyártó (85. bünt.) ill. Takács (45.)