Villámgól, kiütéses csornai siker a Ménfőcsanak ellen!

Ad4c8ed2d9e64fad8dcda7a070556928

Simon András mesternégyesével, Sulyok Marcell és Kerékgyártó találataival magabiztos, megérdemelt nagyarányú győzelmet aratott a Csorna, a tabella 6. helyén álló Ménfőcsanak ellen.

Tökéletesen kezdődött a mérkőzés csapatunk számára. A középkezdés után, pár jó passzt követően Simon András került helyzetbe, aki ezt gólra is váltotta, így villámgóllal már a 15. másodpercben a Csornánál volt az előny. (1-0) A 6. percben Simon ezt meg is duplázta (2-0). A 21. percben Szigeti, Visy Bálinttal szemben szabálytalankodott piros lapot érően a 16-oson belül. A büntetőhöz Simon állt oda, aki magabiztosan lőtt a kapuba. (3-0) Itt még nem volt vége.. Saját teljesítményét a 38. percben önmaga és a csapat 4. góljával koronázta meg, egy középtávoli parádésan eltalált lövéssel. (4-0) A második játékrészben egy középre passzolt labdát a csereként beálló Sulyok Marcell jutatta a kapuba, ezzel megszerezte első gólját felnőtt bajnokin. (5-0) A 6-0-s végeredményt a 89. percben Kerékgyártó Dávid állította be. Összességében ilyen arányban is megérdemelt győzelmet aratott, a sokszor tetszetősen is játszó csornai csapat.

Varga Péter: - Köszönöm a csapatnak az elmúlt két hét teljesítményét. Ma is remekül játszottak és örülök, hogy a klub minden játékosa hozzátesz a mostani sikerekhez.

Csató Sándor: - Gratulálok a Csornának, nagyon nagy különbség volt a javukra. Teljesen megérdemelten nyertek. Amit mi elkövettünk az utolsó két meccsen az szerintem felháborító, úgyhogy elgondolkodunk.