Parádés fordítás, csornai győzelem!

A9048780e32e4fdfbd9e152c89579bb3

Izgalmas, parázs hangulatú összecsapáson Tar révén a félidőben még a Lipót vezetett, de parádés második félidei teljesítmény a Csorna részéről fordítást eredményezett. A sérülésből visszatérő Böcskey duplájával és Szalai találatával 3-1-re nyert a Csorna a Lipót elleni rangadón!

Az első félidő kiegyenlített játékot, nagy küzdelmet hozott. A 15. percben a vendégek szabadrúgáshoz jutottak, Tar Péter egy variáció után a hosszú felsőbe ívelte a labdát. (0-1) A folytatásban mindkét csapatnak akadtak lehetőségei, de ezek az első játékrészben kimaradtak. A második félidőben a Csorna átvette a játék irányítását, nagy nyomást gyakorolt a Lipóti védelemre. A 60. percben Böcskey a 16-oson belülről fordult kapura és szerezte meg az egyenlítő találatot. (1-1) A 75. percben egy beadásra kiváló ütemben ismét becsúszva érkezett Böcskey, ami gólt eredményezett. (2-1) A 89. percben Szalai szép cseleket mutatott be majd 10 méterről kapura lőtt, lövésébeTakács bele tudott kapni, de a labdát csak lelassítani tudta, a gólt megakadályozni nem. (3-1) Fontos 3 pontot gyűjtött meg izgalmas mérkőzésen a Csorna, így továbbra is őrzi tavaszi veretlenségét és első helyét a tabellán.

Varga Péter: - Bajban voltunk az első félidőben, mert a Lipót nagyon jól játszott. A szünetben váltottunk és azt gondolom a 2. félidő játéka miatt talán megérdemelten fordítottunk egy izgalmas, a közönségnek is tetsző mérkőzésen.

Cseri Mihály: - Ellentétes félidők mérkőzésén megérdemelten nyert a hazai csapat. Őszintén kívánom, hogy mindkét csapat a bajnokság végén érje el a kitűzött célt.