Vereség Nagykanizsán!

Nagykanizsa Eredmny Korán bekapott gólok után 5-1-es vereséget szenvedett a Csorna Nagykanizsán.

Rosszul kezdte a mérkőzést a Csorna. Már a 10. percben két szerencsés góllal 2-0-ra vezetett a Zala megyei együttes. Bár próbálta a Csorna többet birtokolni a labdát, de a Nagykanizsa tovább növelte előnyét. A második játékrészre jó hozzáállással jött ki a Csorna és Szalka Máté bombájával sikerült is szépíteni. Bár úgy tűnt, hogy a Csorna átvette az irányítást, de Béli góljával a Nagykanizsa növelte előnyét. Az 5-1-es végeredményt János góljával állította be a Nagykanizsa. Vasárnap a Veszprém együttesét fogadjuk.

4. perc Lőrincz a bal szélen két játékos kicselezve a 15-os sarkáról rúgta ki a jobb alsót. (1-0)
9. perc Kondor 20 méterről megeresztett lövése egy csornai játékosról pattant a kapuba. (2-0)
23. perc A csornai védelem mögé beívelt labdát, egy nagykanizsai játékos középre továbbította, amit Török a jobb alsóba passzolt. (3-0)
50. perc 30 méterről Szalka Máté pókhálózta ki a bal felső sarkot. (3-1)
58. percben Béli 20 méterről csavart a jobb alsóba. (4-1)
65. percben az 5-ösre begurított labdát János juttatta a kapuba. (5-1)

Varga Péter: - A mai mérkőzés hamar eldőlt, ilyen gólokat nem szabad kapni, ezek nagyban befolyásolták elképzelésünket. A szünetben próbáltuk rendezni sorainkat. Egyéni alakításból remek gólt szereztünk, majd újabb két gólt kapva vereséget szenvedtünk. A hazai csapat győzelme megérdemelt talán a gólkülönbség túlzó.

NBIII – Nyugati csoport 4. forduló
FC Nagykanizsa – Csornai SE 5-1 (3-0)
Nagykanizsa, 300 néző
Játékvezető: Bana Gergely

Nagykanizsa: Borsi – Kovalovszki, Godzsajev-Telmán (Bence 70.), Szilágyi A. (Béli 46.), Török (János N. 64.), Szökrönyös, Szabó P. (Aszalos 75.), Lőrincz (Pleszkán 46.), Szanyi, Varga D., Kondor
Vezetőedző: Gombos Zsolt

Csorna: Ficsór – Molnár (Sulyok D. 65.), Kelemen, Zámbó, Füleki, Tóth A. (Gyurasits 78.), Csete (Papp R. 46.), Kerékgyártó, Füzi (Csikai 65.), Márton (Szalai 65.), Szalka
Szakmai igazgató: Varga Péter

Gólszerzők: Lőrincz (4.), Kondor (9.), Török (23.), Béli (58.), János (65.) ill. Szalka (50.)