Nem tudtuk megállítani a listavezetőt!

Veszprm Eredmny

Nem tudta megállítani a hibátlan listavezetőt a Csorna, 5-1-es győzelmet aratott a Veszprém.

Az első félidőben két büntetőt is kapott a Veszprém csapata, melyek következtében Major volt eredményes. A félidő vége előtt még Végh talált be. A második játékrészben feljavult a Csorna és Füzi Ákos révén eredményes is volt. A folytatásban viszont két egyéni hibát követően végleg eldőlt a mérkőzés. Folytatás vasárnap 16:30-kor Teskándon.

20. perc: A játékvezető büntetőt ítélt, amit Major értékesített. (0-1)
39. perc: Újabb büntetőhöz jutott a Veszprém. Major tizenegyesét ezúttal Ficsór bravúrral hárította, de a kipattanónál már tehetetlen volt. (0-2)
44. perc Az első félidő vége előtt Végh növelte a vendégek előnyét. (0-3)
Füzi Ákos egy lepattanó labdát 20 méterről védhetetlenül a kapuba bombázott. (1-3)
73. perc A védekező harmadban elpasszolt labdára csapott le a Veszprém, ismét Major volt eredményes. (1-4)
85. perc Ismét egy egyéni hibát kihasználva jutott labdához Molnár, aki Ficsór mellett a kapuba gurított. (1-5)

Varga Péter: - Ellenfelünk profi módon hozta a mérkőzést, győzelmük teljesen megérdemelt, ebben az osztályban az egyéni hibáinkat súlyosan megbüntetik. Fel kell nőni a csapatnak az osztály színvonalához.

Pető Tamás: - Az egész mérkőzést teljesen uraltuk, győzelmünk megérdemelt. Sajnálom a bekapott gólt, örülök a győzelemnek.

NBIII Nyugati csoport – 5. forduló
Csornai SE – Veszprémi LS 1-5 (0-3)
2022.08.21 – vasárnap 17:00
Játékvezető: Juhász Dávid

Csorna: Ficsór – Füleki, Kelemen, Zámbó (Sulyok D. 46.), Papp R. (Csete 80.), Tóth A., Kerékgyártó, Füzi Á., Szalka (Csikai 80.), Márton (Réman 89.), Sulyok M. (Szalai 67.)
Szakmai igazgató: Varga Péter

Veszprém: Héninger – Dobsa (Horváth H. 59.), Gulyás, Molnár, Ulbert (Gálfi 66.), Major (Bakos 77.), Végh (Lőrincz 59.), Iszlai, Baldauf (Varga M 77.), Krebsz, Zachán
Vezetőedző: Pető Tamás

Gólszerzők: Füzi (53.) ill. Major (20.-bünt.,39.,73.), Végh (44.), Molnár B. (85.)