Vereség Zalaegerszegen!

Bár győzelmi reményekkel vágott neki mindkét csapat a mérkőzésnek, a vége csúfos vereség lett.

4.perc Papp Csongor beadása csúszott le és akadt be Kantó kapujába. (1-0)
20. perc Bolla cselezte be magát a 16oson belül 4 játékos között, Kantó az első próbálkozást még hárította, de kipattanót Klausz a kapuba vágta. (2-0)
27. perc Szögletet követően Kovács a kapu előteréből a hálóba bólintott. (3-0)
42. perc Védekező harmadban adott el labdát a Csorna, Klausz jól értékesítette a helyzetét. (4-0)
47. perc Németh Dániel lépett ki a védők közül, és lőtt Kantó mellett a kapuba. (5-0)
65. perc Kantó védett 16ról egy lövést, de kipattanót Koszovszcsuk belőtte.(6-0)
69. perc Molnár ívelt a védők mögé, Böcskey jó ütemben lépett ki és emelt át a kapus felett. (6-1)
73. perc Büntetőt kapott a ZTE, amit Németh vágott a jobb alsóba.

Varga Péter: 1-7 alatt óriási változás, borzalmas játék. Szégyenteljes teljesítmény a klubunk számára.

NBIII Nyugati csoport – 16.forduló
ZTE FC II. – Csornai SE 7-1 (4-0)
Zalaegerszeg, 100 néző
Jv.: Papp Ádám

ZTE: Németh E. (Sinkó 83.) – Jóna, Bolla, Klausz, Boros (Németh D. 46.), Koszovszcsuk (Györe 70.), Bedő, Kovács B. (Bedővári 46.), Papp Cs., Kryvotsiuk (Murár 65.), Kámi
Vezetőedző: Koller Zoltán

Csorna: Kantó – Horváth A., Kelemen (Szalka 46.), Papp R., Füleki (Márton 46.), Füzi, Tóth A., Kerékgyártó (Molnár 56.), Csete (Szalai 70.), Visy, Böcskey (Nagy Á. 70.)
Vezetőedző: Varga Péter

Gólszerzők: Papp Cs. (4.), Klausz (20., 42.), Kovács B. (27.), Koszovszcsuk (65.), Németh D. (47.,74.-bünt.) ill. Böcskey (69.)