
Ma késő délután az SVSE ellen lép pályára csapatunk. Ozoróczi Gábor által vezetett együttesünk első tétmeccse a mai lesz a Magyar Kupa megyei selejtezőjében.
A nyári szünet alatt történtek változások a keretben, távozók és érkezők oldalán egyaránt, illetve sok saját utánpótlás korú játékos készül az első csapattal. Bár több játékost is nélkülöznie kell vezetőedzőnknek, a mai mérkőzésen nem lehet más cél, mint a továbbjutás.
Érkezők: Lovász Ákos (Lébény), Balogh Ábel – Szamosi Tamás (mindkettő ETO FC Győr), Füleki Márk (Sárvár), Böcskey Zsolt Pál (Ménfőcsanak), Varga Bálint (utánpótlásból felkerült)
Távozók: Szakács Marcell (Kapuvár), Detrik Milán-Varga József (DAC-Nádorváros), Androsch André (Ménfőcsanak), Lőre Pál (Veszkény), Fehér Kornél (visszavonult), Winkler András (Lipót)MOL Magyar Kupa Megyei Selejtező
Soproni VSE – Csornai SE
2020.08.08 – szombat 18:00
Jv.:Erdélyi Balázs
Hajrá Csorna!
Kép: Járeb Jutka (Abda-Csorna)
