A második játékrészben jelentősen feljavult a Csorna játéka, sok helyzetet alakított ki a Csorna, de ez is kevésnek bizonyult a pontszerzéshez.

12. perc A csornai védőkről lepattanó labdát Pajti 16 méterről kapásból rövid felső sarokba rúgta. (0-1)

63. perc Csikai jó ütemben érkezett és 5 méterről lőtte ki védhetetlenül a bal felsőt. (1-1)

84. perc Bár a Csornának több lehetősége is volt a győzelem megszerzésére, de egy újabb egyéni hiba után ismét Pajti volt eredményes. (1-2)

Urbán Flórián: - Az első 20 perc katasztrofális volt, megint rúgattunk egy gólt az ellenféllel. A második félidőben óriásit javultunk, átszaladtunk az ellenfelünkön. Egy - egy után több lehetőségünk volt a mérkőzés megnyerésére, de a vége előtt egy újabb egyéni hiba miatt ismét pont nélkül maradtunk.