Márton góljával a Csorna szerezte meg a vezetést, de az első játékrész hajrájában egalizált a Dorog, majd a második félidőben fordított is. Bár megvoltak a helyzetek az egyenlítésre, de pont nélkül maradt a Csorna. A Csornában újabb saját nevelésű fiatal debütált Benszki Bence személyében.

43. perc Tóth hozta helyzetbe Mártont, aki 13 méterről egy duplán megpattanó lövéssel szerezte meg a vezetést. (1-0)

45. perc Bedobás után Forgó került helyzetbe, aki kíméletlenül kihasználta lehetőségét. (1-1)

62. perc Egy baloldali beadást követően Vígh fejelt a bal alsóba. (1-2)

Horváth Rudolf: - A csoport egyik élcsapata ellen átvészeltünk egy nehéz fél órát. Majd ahogy telt-múlt az idő feljöttünk, játékban kiegyenlítődött a mérkőzés. Gyors gólváltást követően úgy érzem a második félidő a miénk volt, sőt az utolsó félórában felbillent a pálya, míg a Dorog az egy darab második félidei helyzetét rutinos csatárával kihasználta.