A Győr-Moson-Sopron Megyei Magyar Kupa sorozatban az FSC Hegykő otthonában lép pályára a negyedik fordulóban a Csornai SE. A mérkőzés szeptember 25-én szerdán 16.30-kor kezdődik Hegykőn. A sorozatban még 32 csapat van versenyben és ez a mezőny a szerdai játéknap után feleződik 16 csapatra. Az FSC Hegykő gárdája az első fordulóban fölényes 9 - 0 arányú győzelmet aratott az Agyagosszergény SE ellen idegenben. A második fordulóban a Harka KSE ellen újra idegenben lépett pályára és 3 - 0 arányban győzött. A harmadik körben pedig ismét idegen pályán győzte le 7 -2 arányban a Nagylózs SK csapatát. A hegykői csapat a megyei bajnokság második vonalában szerepel és a Megye II. Soproni csoportjában hat forduló után a hetedik helyen áll. Három bajnoki győzelem, egy döntetlen és egy vereség a mérlegük az idei bajnokságban. Bizakodva várják a szerdai kupamérkőzést, hiszen a hétvégén 5 - 0 legyőztek hazai pályán a Szany csapatét. A legjobb formában lévő játékosuk a mindössze 18 esztendős Gosztola Martin, aki ezen a találkozón szűk fél óra alatt, klasszikus mesterhármast ért el.