A mérkőzés elején megszerezte a vezetést a Csorna, az első játékrész közepén egyenlített a Budaörs. A második félidőben bár több helyzetet is kidolgozott a Csorna, de ezeket nem sikerült gólra váltani, így 1-1 ponttal hagyták el a pályát a csapatok.

13. perc: Tóth Adrián jó ütemű labdaszerzése után Visy elé tálalt, aki 20 méterről kapura lőtt, Kunságiról kipattant, a lecsorgót Böcskey védhetetlenül lőtt a kapuba. (1-0)

35. perc: Horváth Emil 23 méterről egy lapos lövést eresztett meg, ami a jobb alsóban kötött ki. (1-1)

Varga Péter: - Mezőnyben jöbban játszott a Budaörs, viszont nekünk sokkal több helyzetünk volt. Ilyen mérkőzést ennyi lehetőség után meg kell nyerni ebben az osztályban.