Az esetleges fordulópontot nem használta ki a Csorna, így újabb egygólos vereséget szenvedett.

10. perc Egy szépen lekészített labda után 15 méterről Pintér tekert a jobb felsőbe. (1-0)

68. percben Füleki beadására Böcskey érkezett és fejelt a bal felsőbe. (1-1)

76. perc  Veres szabálytalanságát követően tizenegyeshez jutott a Kaposvár, de Pintér bal alsó felé tartó büntetőjét Ficsór hárította. Úgy tűnt, hogy ez fordulópont lehet a mérkőzésen, de az esetet követő szöglet után Pintér volt eredményes. (2-1)

Csapatunk vasárnap 17 órakor a ZTE II. csapatát fogadja.

Varga Péter: - Így kikapni csak mi tudunk. A mérkőzés képe nem ezt mutatta, de ez már kezd unalmassá válni.

NBIII Nyugati csoport – 34. forduló
Kaposvári Rákóczi FC – Csornai SE 2-1 (1-0)
Kaposvár, 2023.04.26 – szerda 17:00
Jv.: Iványi Gábor

Kaposvár: Mikler – Heil, Pintér N. (Mayer), Bíró (Borbély), Szederkényi (Pintér M.), Hampuk (Mayer), Ekker, Horváth B., Kocsis B., Harsányi, Böndi
Vezetőedző: Horváth Rudolf

Csorna: Ficsór – Horváth A. (Farkas Z.), Kelemen, Zámbó, Füleki (Ladjánszki), Tóth A. (Csete), Kerékgyártó, Füzi, Veres, Böcskey, Visy B. (Márton)
Vezetőedző: Varga Péter

Gólszerzők: Pintér (10.,76.) ill. Böcskey (68.)