Bár már a 3. percben megszerezte a vezetést a Csorna, gyorsan volt válasza a Balaton partiaknak, és egy szerencsés góllal a győzelmet is megszerezték.

A 3. percben Márton Adriánt buktatták a 16-oson belül. A büntetőt Kerékgyártó magabiztosan értékesítette, a jobb alsóba lőtt. (1-0)

A 10. percben egy szépen visszagurított labdát, 10 méterről Zsiga lőtte a csornai kapuba. (1-1)

A 53. percben kapu előtti keveredés után Horváth Attiláról pattant a labda a Csorna kapujába. (1-2)

Varga Péter: - Jól kezdődött a mérkőzés, de ilyen vérszegény támadó játékkal nem lehet meccset nyerni. Az ellenfélnek viszont öngólunkkal sikerült begyűjteni a három pontot.