Jó játékkal, több helyzetet kialakítva a mérkőzés nagy részében fölényben játszva a hosszabbítás utolsó percéig vezetett a Csorna, amikor Nagy Zalán fájó találatával pontot szerzett a Komárom.

40. perc Kerékgyártó a tizenhatos sarkáról gyönyörűen csavarta a szabadrúgást a rövid felsőbe. (1-0)

54. perc Nagy Lionel egy a védőkről lepattanó labdát védhetetlenül a kapuba vágott. (1-1)

67. perc Szénási kezezett a 16-oson belül, a megítélt büntetőt Kerékgyártó magabiztosan értékesítette. (2-1)

93. perc Nagy Zalán egy védőkről lepattanó labdát 17 méterről lőtt a jobb alsóba. (2-2)

Varga Péter: - Jó játékkal szolgáltuk ki lelkes közönségünket. Nem tudok mit mondani, egy agyonnyert meccset döntetlenre hoztunk a hosszabbításban.