A Csorna hatodik felkészülési mérkőzésén az NBIII Dél-Nyugati csoportjának egyik élcsapata, a Nagykanizsa otthonában játszott hasznos találkozót.

Egyéni hibákat kihasználva 25. percben 2-0-ra vezetett a Nagykanizsa. A folytatásban egyre bátrabban játszott a Csorna és több helyzetet alakított ki. A 40. percben Márton Adrián káprázatos szabadrúgása védhetetlenül vágódott a rövid felső sarokban. (2-1) A folytatásban volt több lehetősége csapatunknak az egyenlítésre, de végül egy büntetővel Lőrincz állította be a 3-1-es végeredményt. A Csorna következő edzőmérkőzése szombaton 10 órakor hazai pályán a Király ellen lesz.