Bár a Csorna szinte egész mérkőzésen birtokolta a labdát, de az utolsó percben mégis a Sárvár szerezte meg a győzelmet jelentő találatot.

A várakozásoknak megfelelően támadó szellemben lépett pályára a Csorna és nagy mezőnyfölényt tudott kialakítani, de nem sikerült áttörni a sárváriak masszív védekezését. A hidegzuhany viszont a 93. percben jött. Amikor a Sárvár lekontrázta a kitámadó hazaiakat és egy kidolgozott akció végén Nagy a kapu elől gurított a hálóba, ezzel be is állította a végeredményt. (0-1) Szombaton az utolsó idei fordulóba a III. Kerület csapata látogat Csornára.

Urbán Flórián: - Nagyon masszívan védekezett a Sárvár, falat húztak a kapujuk előtt. Ennek áttöréséhez nem volt meg bennünk a kellő kreatívítás. Amit egész héten gyakoroltunk abból semmit sem láttam vissza.

Kovács László: - Az ilyen utolsó perces siker az egyik legszebb győzelem, nagyon boldog vagyok.